czwartek, 8 sierpnia 2013

Friends are a treasure 

Przepraszam, że kazałam Ci tak długo czekać :)  ale na głowie miałam kilka spraw niecierpiących zwłoki .  Teraz wreszcie po fali " jezu nie zdążę " przyszedł czas na " moje życie to sielanka" Wreszcie ! Siedzę właśnie na balkonie z lodowatą szklanką zasypaną lodem i małą ilością wody . Proszę Państwa ! Mamy piekło , aż trudno mi w to uwierzyć .
Nie pamiętam takiego lata w Polsce, ciężko jest się zmobilizować do czegokolwiek topiąc się przed laptopem , ale tak jak obiecałam , dziś nowa notka ! I to nie byle jaka bo o naszym ostatnim spotkaniu :) Postanowiliśmy po przyjacielsku wyskoczyć na coś do jedzenia . Było pysznie i śmiesznie zarazem ;)  Marlove ? Co masz w sobie takiego ,że człowiek po dwóch tygodniach " nie widzenia się " tęskni jak za Tobą kruszynko  diabli ?
Przy okazji - outfit z legginsami w pasy. 

****


I apologise, that I ordered you so long to wait:) but  I had a few matters on the head of great urgency. Now finally after  a wave "Good I won't be in time" a time came on "my life is an idyll" finally! I am sitting exactly on the balcony with the icy glass filled in with ice and the small amount of water. Ladies and gentlemen We have a hell, until it is hard for me to believe it.
I don't remember such a summer in Poland, it is hard to focus itself to anything mealting in front of the laptop computer, but the way I promised, today new note! And what's more not any which because about our last meeting:) we decided like a friend to jump out to something to eat. It was splendidly and ridiculously all at the same time;) Marlove? What you have in yourself so the man after two weeks of "not seeing " is missing  behind you so badly ? 
By the ocasion- outfit with stripes leggins.

Koszulka( tank-top) - sh
Legginsy (leggins) Szachownica
lity(lits) Intymna.pl
Biżuteria ( jewellery ) - House5 komentarzy:

 1. rozproszył mnie tylko napis "CHWDP" ;p
  Ale co do notki super jest ! oby więcej takich :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham sakiewki z Tevere <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu te zdjęcia takie niewyraźne ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Łooo... matko dzieje sie i to dużo sie dzieje...Leginsy masakra( mi akurat sie nie podobają) i ten łańcuch...jak od krowy !!! Reszta ok.
  Pozdr :)

  OdpowiedzUsuń