wtorek, 30 lipca 2013

My  YouTube  favourites ! 

 
Na początku, tak jak mówiłam , mięliśmy tutaj niezłą burzę , która  skutecznie zniwelowała moje plany o wszystkim . Miała być notka ,miały być wieczorne zdjęcia a skończyło się na słuchaniu grzmotów i huków zza okien w totalnej ciemności  oraz bonusem w postaci braku prądu do kolejnego dnia więc nie złość się proszę , bo jak widzisz zadziałała siła wyższa. Dzisiejsza notka jest bardziej o mnie . Postanowiłam pokazać mi moje ulubione kanały na Youtube , na punkcie którego mam niezłą obsesję ,ba ! Jak już się deklarowałam mam zamiar nagrać parę filmików na bloga . Pierwszy z nich chciałabym zrealizować w przyszły weekend . Także stay tuned ! 

***
At the beginning, like  I said, we had the fairly good storm which effectively leveled my plans about everything here. A note was supposed to be, evening photographs were supposed to be and they ended up on listening to thunderclaps and thuds from behind windows in total darkness and with bonus in the form of the lack of the electricity up to the consecutive day so don't get annoyed please, because as you see the powers above acted. The note is contemporary more about  me. I decided to show You my favourite channels on Youtube, on the point which I have fairly good obsession, well! How I already declared myself I intend to do a few films onto the blog. First  I would like to do in the next  weekend. So  stay tuned!


I. Amazing  Zoella  


Najsłodsza i najbardziej urocza osoba jaką znalazłam na YT. Poza tym często zachowuje się tak jak ja więc w pewnym sensie się z nią  utożsamiam :)
***
Sweetest and most charming person I found  on YT. Apart from that she often behaves the same way so I  so I am little  identifying with her:)


2. Sweet Tanya

Jej tutoriale są genialne ale oprócz tego jest niesamowicie kochana . To ten rodzaj człowieka , który wysyła do Ciebie pozytywne wibracje . Rozumiesz prawda ? 

***
Her tutorials are  genius but apart from that she's  incredible  lovely. It is this kind of  person which is sending positive vibrations to you. You understand me right ?


3.Funny Ellen


Mam obsesję na punkcie tego show , oglądam to na okrągło ! 
Jest niesamowicie zabawna . <3 

***
I am having an obsession about this show, I am watching it all the time!
She is incredibly funny. < 3


4. Gorgeous Rhaea 


Rhaea jest przepiękna , jej umiejętności nie dorównują Tanyi  ale jest w zbliżonym do mnie wieku więc od czasu do czasu podpatruję ją ponieważ fajnie jest pooglądać rówieśników w sieci. 

***
Rhaea is very beautiful, but  her abilities aren't equaling to Tanya but  she is in similar  age to me so,  from time to time I see her because is great  to watch peers online.
___________________________________

Jak zauważyłaś są to kanały zagraniczne. Polskich oglądam baaardzooo mało .
Całą moją listę subskrypcji znajdziesz na moim profilu . 

***
How you noticed  these are foreign channels. I am  not watching Polish to much. 
My entire  list of the subscriptionyou You  will find my on my profile.
6 komentarzy:

 1. http://www.youtube.com/channel/UCQn-bXnko9fi2Q6yJ7ZAV5A
  POLECAM bardzo, ja zakochałam się w jej profesjonalnym montażu i bardzo tematycznych filmikach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ellen najlepsza !

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie trafił do mnie ten post. Czekam na coś z Twoim udziałem. Jestem zafascynowany Twoim blogiem dlatego często tu zaglądam i teraz to jest mi smutno, że nie mogłem zobaczyć Twoich nowych zdjęć.:-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Popieram przedmówcę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. również popieram :)

  OdpowiedzUsuń